Web sitemize hoşgeldiniz.

Yeni İşe Alınmış Olan Kişilere Kutlama Hediyesi Önerileri

Uzun süredir iş arayan ve yeni bir iş sahibi olmuş arkadaşlarınızı kutlayabilmek adına hediyelik eşya arıyorsanız göz atabileceğiniz birçok farklı kategori bulunmaktadır. Özellikle elinizde bu hediyeye ayırabilecek orta seviyeli bir bütçe varsa alacağınız armağanın kalitesi de oldukça yüksek olabilir. İş hayatına yeni atılmış bir bireyin en çok ihtiyaç duyacakları şeylerin başında kırtasiye ürünleri,  motivasyon kaynağı kitaplar ve enerji depolayabilmek için de bolca kahve gelmektedir. Bu kategoriler orta bütçeli bir kişinin kolayca internet üzerinden ya da diret olarak mağazalardan satın alabileceği ürünleri içerisinde bulundurmaktadır.

Kırtasiye ürünleri; ajanda, takvim, postitler, hatırlatıcılar gibi farklı desenlerde ve modelerde olabilecek alternatifleri içerisinde barındırmaktadır.

Motivasyon ve kişisel gelişim kitapları; Günde Bir Doz Motivasyon, Maksimum Başarı, The Carrot Principle, Akıldışı Ama Öngörülebilir, Üşenme Erteleme Vazgeçme gibi bu konuda temel oluşturan eserleri alt başlık olarak kapsamaktadır. Bu kitaplar sayesinde arkadaşınıza yeni işinde daha da başarılı olma imkanını sunabilirsiniz.

Kahve ürünleri; ikili kahve fincanı setleri, French Press, filtre kahve çeşitleri, Nespresso makinesi, Nespresso kapsülleri, Türk kahvesi makinesi ve daha nice ürünü kendi çerçevesinde bulunduran bir kategoridir. Bu ürünler de yeni işini kutlayan arkadaşınız için tam bir motivasyon kaynağı olacaktır. Söz konusu kahve olduğu zaman gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceğiniz markalar;

  • Starbucks
  • Kahve Dünyası
  • Tchibo
  • Gloria Jean’s

Değişik hediyelik eşya arayan ve daha kişisel bir hediye vermek isteyen kişiler içeceği sıcak tutan termosları internet üzerinden kişiselleştiren firmalardan da yardım alabilirler. Kim kendi termosunun üzerinde kaligrafi ile yazılmış biçimde adının soyadının baş harfleri olsun istemez ki?

Kalem Setleri ve Fiyat Aralıkları

Ucuz hediyelik eşya arayışında olan kişilerin her zaman kurtarıcısı olan kalem kategorisi bu konsept içerisinde de iş başındadır. Özellikle yeni işe başlayan kişilere hoş bir kalem alması en güzel ve mantıklı alternatiflerden bir tanesidir. İndirim sezonlarını yakaladığınız zaman bu ürünlere daha da makul fiyatlara erişim sağlayabilirsiniz. Kalem setleri konusunda tavsiye edilebilecek markalar;

  • Namiki
  • Parker
  • Caran D’ache
  • Faber Castell

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al