Web sitemize hoşgeldiniz.

Vazodaki Çiçekler Evinize Baharı Getirsin

Ev ve ofis dekorasyonlarının vazgeçilmezlerinden biri de kuşkusuz vazo çeşitleridir. Vazo çeşitlerinin yerleşimi ve dekoratif ürünlerle yapabileceğiniz kombinler ev ve ofis izlenimlerinde iyi tepkilere yol açacaktır. Mum çeşitleri, tütsülükler ve duvar aksesuarları ile zenginleştirebileceğiniz ev dekorasyonu için çiçeklerle taçlandıracağınız vazo yerleşimleri evinizin havasını değiştirecek. İlham alacağınız vazo kullanımlarını sizler için sıraladık.

Küçük dokunuşlarla havasını değiştirmek istediğiniz bir ortamda ilk yapacağınız iş eşyaların yerini değiştirmek ve sizi yansıtacak dekorlarla kendi tasarımınızı ortaya çıkarmak olacaktır. Böyle durumlarda vazo kullanımı en vazgeçilmez dekorasyon ürünlerinin başında geliyor.

Vazo Çeşitleri ve yerleşim önerileri

Evinizde gözünüze boş gözüken ve şık bir detayla doldurmak istediğiniz bir alan varsa vazolar tam size göre. Genellikle vazo çeşitleri ışığı ve vurguyu kullanmak için tercih edilmesi ile biliniyor.Çoğunlukla sade, zarif ve modern görünüme sahip vazo çeşitleri kullanılmakla birlikte çok geniş alanlar için daha büyük gösterişli, taşlı ya da cam vazolar tercih edilmektedir.

Çok büyük boyuttaki bir vazoyu dar bir alana yerleştirmek uygun bir seçim olmayacaktır. Ancak salon gibi daha geniş odalar için büyük vazolar kullanabilir, içlerini isterseniz canlı isterseniz kuru çiçeklerle doldurabilirsiniz.

Küçük ve görece dar bir odada fazla iç dekor kullanılmışsa tercih edilecek vazonun çok gösterişli olması göz yoracak bir detay olduğu için taşlı ya da çok renkli bir vazo yerine diğer eşyaların rengine uyacak sade ve zarif bir vazo tercih edebilirsiniz.

Ofislerde Vazo Kullanımı

Ofis dekorasyonu için tercih edilecek vazolar zemin rengi ve diğer eşyaların renkleri dikkate alınarak seçilmelidir. Masalarda kullanılacak olan vazoların çok büyük olmaması gerekmektedir. Ofislerde genellikle köşelerde ve görece boş olan alanlarda çok büyük vazolar kullanılabilir. Eğer vazoda canlı çiçek kullanılacaksa solmamasına özellikle dikkat edilmelidir. Canlı çiçek yeniliği ve güzelliği simgelemesi ile ofise gelenler üzerinde olumlu etki bırakacaktır. Ofislerde kullanılacak vazolar insanların yanlışlıkla çarpacağı şekilde çok ortada olmamalı ve birkaç adedi geçmemelidir. Ofis dekorunda dikkat edilmesi gereken vazolar hakkındaki bu anekdot diğer dekoratif eşyalar için de geçerlidir. Az fakat şık görünüm sağlayan dekoratif ürünler düzeni ve güven duygularını temsil ettiği için müşterilerde olumlu izlenim bırakacaktır.

.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al