Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevgilinize Tütsü Çeşitleri ile Sürpriz Yapın

Sevgilinize hediye seçerken kar küreleri gibi oldukça romantik bir seçim ile kalbini bir kez daha kazanabilirsiniz. Sevgililer gününde hediye almak bazıları için oldukça zorlayıcı olabilir. Bu yüzden daha basit ama anlamlı tercihlere yönelerek doğru bir manevra yapmak mümkün olabilir.

Kar küreleri, hem verdiği romantik hava hem de oldukça şık bir tercih olması sebebi ile alıcı buluyor. Pek çok romantik filmde de referansı bulunan kar küreleri, sevgilinize layık olmasa da yine de güzel bir hediye seçimi olarak kabul ediliyor. Kar kürelerini farklı boyutlarda bulmak mümkün olabiliyor. Pek çok figürde kürenin içinde kullanıyor. Müzikli olarak da üretilen bu eşyalar özellikle sevgililer gününde oldukça fazla talep görüyor.

Hoş Kokulu Seçimler

Sevgililer günü hediyesi olarak pek çok hoş kokulu tercih de mümkün. Bunlar arasında hoş kokulu mumlar, buhurdanlık, oda kokuları veya tütsü çeşitleri bulunuyor. Sadece tütsü belki sevgililer günü hediyesi olarak sönük kalabilir ancak bir tütsü seti ile sevgilinize hoş bir hediye verebiliyorsunuz.

Tütsüler, sandal ağacı, gül, akgünlük yasemin çiçeği, lavanta ya da kara günlük reçinesi, çam reçinesi, amber, deniz tuzu, misk, kaya tuzu, bazı deniz yosunlarından yapılıyor. Yakıldığı zaman ortama hoş bir koku salan tütsülerin aynı zamanda psikoloji üzerinde iyi etkilere de sahip olduğu biliniyor.

Kulağa da Hitap Etmek

Sevgiliniz için hediye seçerken sadece koku duygusuna değil aynı zamanda müzik kutuları ile kulağa da hitap etmek mümkün.  Dekorasyon için de oldukça fazla kullanılan müzik kutusu çeşitleri hem çevirmeli hem de otomatik çeşitleri ile üretiliyor. Geçmişe dönük bir hatıra izlenimi vermesi sebebi ile genelde “retro” tasarımları bulunan müzik kutuları atlı karınca, eski gramofon, kutu veya müzikli kar küresi şeklinde de yapılabiliyor.

Polifonik seslere sahip olan müzik kutları sadece sevgiliniz için değil sevdikleriniz için de oldukça tercih edilebilir bir hediyelik eşya olabiliyor. Müzik kutuları hediyelik eşya dükkanlarında veya online olarak satın alınabiliyor. Oldukça fazla çeşidi bulunan bu hediyeler için seçim yapmak da zorlayıcı olabiliyor.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al