Web sitemize hoşgeldiniz.

Şems Aslan’ın Cilt Bakımı Teknikleri

Karışım hazırlanırken cildin hasar gören bölgelerine de uygulanabileceği için, herkes tarafından rahatlıkla hafta içinde üç ve daha fazla kez kullanılabilir. Şems Aslan cilt bakımı için belirlediği teknikler sayesinde gazlı bezlerle göz altına yerleştirilecek olan maydanoz ve patates karışımı için de doğal görünüm elde edilmesini sağlıyor.

Şems Aslan Cilt Sıkılaştıran Karışımı

Tüm malzemelerin karıştırılması, ezilmesi ve küçük parçalar halinde krem haline gelmesi sağlanmalıdır. Şems Aslan’ın tanınmasını sağlayan sıkılaştırma ve gerginlik elde edilmesini sağlama maskelerinde  limon suyunun önemi son derece fazladır.

Şems Aslan Cilt Bakımı Maskesi

Şems Aslan herkes için uygun olan maske oranlarını hazırlarken tam olarak cildin korunmasını destekleyecek bir ürün elde edilmesine diker ediyor. Şems Aslan patates maskesi hazırlanarak hem göz çevresi hem de yüzün diğer bölgeleri için tam olarak uygun karışımın elde edilmesi mümkün oluyor.

  • 1 bardak kuru fasulye
  • 1 kaşık kaymak
  • Bir tutam karabiber
  • 1 çay kaşığı dolusu limon suyu

Temizlemeniz gereken cilde direkt olarak kimyasal malzemeleri temas ettirmemeniz, ortalama 15 dakika boyunca cildinizin üzerinde maskenin bulunması gereklidir. Bu sayede rahatlıkla malzemelerin cildinizin ölü hücrelerini atması ve yeni hücre oluşumunu desteklemesi mümkün oluyor.

Şems Aslan Düzenli Cilt Bakımı: Cildin korunması, sağlıklı yapıda sahip olmasını sağlamak için özellikle karışımın doğal olması son derece önemlidir. Doğal olmayan, tam olarak cilt için uygun yoğunluğu bulunmayan karışımın başarılı sonuç kazandırması mümkün olmuyor. Şems Aslan cilt bakımı teknikleri sayesinde kuru fasulye, limon suyu ve kaymak gibi malzemeler sayesinde başarılı bir maskenin hazırlanması sağlanıyor.

Bizim en sevdiğimiz ve hem yağlı hem de kuru ciltler için uygun ola maskenin hazırlanması için tam olarak karıştırılması gereklidir. Haftada üç kez yapabileceğiniz maskeler olduğu gibi, her gün yapabileceğiniz ve sadece cildin gençliğini korumasını destekleyen maskeler de bulunuyor. Şems Aslan muayene ücreti ödenerek direkt olarak muayenehanede de gerekli bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Şems Aslan cilt bakımı ile cildin tüm noktalar sıkılaştırılır ve gerginlik elde edilerek genç görünüme kavuşması sağlanır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al