Web sitemize hoşgeldiniz.

Şamdan Mumluk

Şamdan mumluklar içinde bulunan mumlar yakıldığında bulunulan ortam  çok hoş, sakinleştirici ve gizemli bir havaya bürünür. Şamdan mumluk kullanımının tarihi çok eskilere dayanır. Sitemizde ilginizi çekeceğini düşündüğümüz orijinal 3’Lü şamdan mumluk modellerini, ferforje şamdan modellerini, uzun ayaklı şamdan modellerini, tekli şamdan modellerini ve ayaklı büyük şamdan modellerini incelemenizi tavsiye ederiz..

Piyasada farklı boyutlarda, şekillerde ve tasarımlarda mumlar görmüş olmalısınız. Benzer şekilde mumların dikkat çekici görünmesini sağlayacak şekilde mükemmel görünümlü mumluklar bulabilirsiniz. Mumluklar yatak odasına ya da misafir odasına otantik ve estetik bir çekicilik katar. Muhteşem mumluklardaki mumlarınız yakarak evinize gelen konuklarınızın dikkatini çekin. Şamdan mumluklar bütün masaların manzaralarını mükemmelleştirir ve evinize sıcaklık katar.

Eşsiz ve yeni tasarımlarda daha çok konik tabanlar, modern eğriler ve grafik çizgiler gibi eşsiz geometrik şekiller dikkat çekiyor. Bir şamdanı kullanmak için en etkileyici alan yemek masasının üzeridir. Masa üstüne bir şamdan ve mum eklemek çok az bir çaba gerektirir Oysaki geri dönüşümünde elde edilen kazanç her zaman çok daha fazladır.

El Yapımı Şamdan Mumluklar

En etkileyici mumluklardan biridir, eşsiz ve estetik açıdan çok çekici tasarımlara sahiptirler ve kesinlikle dekorasyonun temel amacına hizmet ederler.

Tealight Şamdan Mumluklar

En ekonomik seçenekler olarak karşınıza çıkan türlerdir. Daha çok restoran ve kafelerde romantik bir ortam yaratılması için kullanılırlar. Geceleri evinize yeni bir anlam vermek için de çok uygundur. Aynı amaçla isterseniz ofisinizde de kullanabilirsiniz.

Masalarınızda ya da oturduğunuz mekânda muhteşem bir pırıltı istiyorsanız o zaman tealight silindir mumlukları kullanabilirsiniz. Herhangi bir cam mumlukta olduğu gibi bu tealight mumluklar da mükemmel bir ışık ambiyansı yaratırlar.

Yüzen Şamdan Mumluklar

Bu mumluklar tasarım açısından harika görünüme sahiptirler. İçlerinde mumların yüzmesini sağlayan bir sıvı bulunur.

Duvara Monte Edilmiş Şamdan Mumluklar

Mumlar için kalıcı bir yer arıyorsanız ve normalde hemen her gün mum kullanıyorsanız, duvara sabit olarak monte edilen mumlukları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Rustik Şamdan Mumluklar

Modern çağın şıklığı, bu sofistike metal şamdanlarla birleşiyor. Genel olarak bu şamdanların barındırdığı eskitilmiş ve koyu bronz olarak işlenmiş paslanmış görünümlü parçalar, hem eski bir eser duyulan saygı ve güveni hatırlatır. Hem de çağdaş bir mumluk kullanmanın rahatlığını yaşatır.

Pirinç Şamdan Mumluklar

Pirinç şamdanlar yıl boyunca kullanılabilir. Gerçek bir klasiktirler. Her mevsime kolayca uyum sağlayabilirler. Ancak sıcak davetkar ve metalik kaplamaları onları özellikle tatil dönemlerinde daha çekici hale getirir.

Beyaz Şamdan Mumluklar

Eğer minimalist bir yapınız varsa ya da İskandinav objeler karşı yakınlık duyuyorsanız, Beyaz renkli farklı tasarımdaki şamdan mumluklar size uygundur.

Ahşap Mumluklar

Ahşap mumluklar söz konusu olduğunda klasik ya da modern tarzda ürünler bulabilirsiniz. Ahşap mumluklar kullanıldıkları her yere sıcak bir doku katarlar.

İster yemek masası için bir şamdan tasarlayın, ister raflarınıza yerleştirin, her yerde her zaman ahşap mumlukların kullanımı mümkündür.

Çam ağacından yapılan yeni mumluk modelleri giderek daha fazla talep görüyor, çekici tasarımları ve özel renkleri bulunuyor. Bu ev dekor ögeleri muhteşem bir şekilde cazip duruyorlar. Gelecek sezonlarda kullanımı konusunda da çok ümit verici görünüyor.

https://www.arkadastobacco.com/samdan-mumluk modellerimize göz attığınızda bir yerine, birden çok model beğenirseniz ve kararsız kalırsanız hiç tereddüt etmeyin. Şamdan mumluk, her zaman her yerde hem sizin kullanabileceğiniz hem de dostlarınız hediye edebileceğini dekoratif ve işlevsel ürünlerdir. Siz beğenin, biz ulaştıralım.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al