Web sitemize hoşgeldiniz.

Öğretmenler Gününde Alınan Hediyeler

Öğretmeler gününde hediyelik eşya almak isteyenler birçok farklı siteden ve hediyelik eşya satan mağazadan ürün çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirler. Öğretmenler gününde alınan hediyeler arasında özel eşyaların yanında çiçek çeşitleri tercihler arasındadır. Öğretmenlerin sıklıkla kullandıkları kalem ve defterlere isimle yazdırarak hediyelerinizi kişiye özel tarzda hazırlayabilirsiniz.

Bayan Öğretmenlere Alınabilecek Hediye Çeşitleri

24 Kasım öğretmenler gününde bayan öğretmenler için günlük hayatta kullanılan hediyelerin yanında okulda kullanılacak hediye seçenekleri bulunur. Bayan öğretmenler için ucuz hediyelik eşya arasında kalem, ajanda, bardak gibi ürünler mevcuttur. Öğretmenler gününe özel olarak hazırlanan çiçek çeşitleri de sade ve şık hediyeler arasındadır.

Özel olarak tasarlanan ve günün anlam ve önemini içeren hediyeler birçok Web sitelerinde bulunuyor. Kişiye özel olarak hazırlanan 3 boyutlu cam biblolar, oscar ödüller öğretmenler günü için alınan hediyeler arasındadır. Bayan öğretmenin okulda kullanabilecekleri hediyelerden biride deri parçalardan yapılan setlerdir. Set içinde deriden yapılan klasik hediyelik eşyalar yer alıyor. Okulda kullanılan eşyalar arasında bayan öğretmenler için dosya ve evrak çantaları, saat, dolmalık kalem, ajanda, not defterleri bulunuyor.

Erkek Öğretmenler İçin Alınabilecek Hediyelik Eşyalar

Öğretmenler gününde erkek öğretmenler için alınan hediyelik eşyaların en başında kravat gelmektedir. Birçok mağazada ve internet sitesinde bulabileceğiniz set halinde satılan hediyeler arasında kravat, kravat iğnesi, kol düğmesi gibi seçenekler yer alır. Set dışında erkek öğretmenler için cüzdan, kol saati, gömlek,zippo anahtarlık almak mümkün. Aynı zamanda set halinde üzerinde Atatürk ya da tarihi simgelerin bulunduğu bileklik, kol saati ve çakmaklar şık ve sade hediyelik eşya seçeneğidir.

Öğretmenler gününde özel olarak tasarlanan ve resimlerin yer aldığı plaket, Atatürk temalı masa saatleri, not defterleri, kalem veya kalemlikler bulunuyor. Aynı şekilde öğretmenin isminin ve branşının bulunduğu kupa, bardak ve fincan çeşitleri hediyelik eşyalar arasındadır. Öğretmenine teknolojik hediye almak isteyen kişilere özel olarak üretilen Powerbank ve tablet çeşitleri hediyelik eşyalardandır. İsme özel olarak üretilen ve set halinde satılan Powerbank hediyelik eşyanın yanında not defteri de bulunuyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al