Web sitemize hoşgeldiniz.

Kütük Mumluk

Ahşap mumlukların en fazla dikkat çeken özelliği, tamamen doğal olan gerçek ahşaplardan üretilmelidir. Kütük mumluklar; içlerine herhangi bir madde dahil edilmeksizin, sadece ağaç dallarının oyulmasıyla oluşturulduğu için bulunduğu ortamdaki doğallığı bozmamanın haricinde, doğadan esintileri de yanında getirmektedir. Retro tarzındaki dekorasyonlardan hoşlanıyor ve bu tarzın en önemli parçalarından bir tanesi olan ahşap ürünlere dekorasyonunuzda yer vermek istiyorsanız, kütük mumluklar sizler için tasarlanmış demektir. Kütük mumluk süslenmeye müsait olan sade parçalardan bir tanesi olduğundan, Retro tarzındaki dekorasyonlarınızı kendinize özel hale getirecek şekilde, bu mumlukları süsleme imkanınız bulunmaktadır.

Kütük Mumlukların Özellikleri Nelerdir?

Ahşap mumluk tercihinin yapılmasının ilk sebebi, bu mumlukların tamamen doğal ürünlerden oluşturulması ve bulunduğu ortama da doğallık katmasıdır. Budanmış olan ağaçların dallarının oyulmasıyla ortaya çıkan kütük mumluklar, içlerinde herhangi bir kimyasal madde barındırmadığından, sizler ve aileniz için herhangi bir tehdit oluşturmayacaktır. Gerçek bir ağacın evinizin başköşesinde yer aldığı hissini uyandıracak olan kütük mumluklar, özel günlerin vazgeçilmezi olan mum ışığının yayılmasının yanında, bu ortamların güzelliğini ve özelliğini de kat kat arttıracak dekoratif ürünlerdir. Bulundukları ortama yaymakta oldukları loş ışıklarıyla, özel gün ve davetlerin vazgeçilmezi sayılan mumları kullanacağınız zaman, bu mumları koyacağınız şık mumluklar seçmeniz gerekecektir. Aynı zamanda seçeceğiniz mumluğun, ortamın temasına uyum sağlaması ve ortamı daha da şık hale getirmesi gerekecektir. Doğa temalı hazırlık ve davetlerinizde yakacağınız mumlarınızla birlikte konsepti tamamlayacak olan kütük mumluklar, mum yakılmayan vakitlerde de oldukça şık aksesuarlar olarak dekorasyonunuzda yerini korumayı başaracaktır.

Neden Kütük Mumluk Tercih Edilmelidir?

Ahşap mumluk seçiminin yapılmasındaki en büyük etken, bu mumlukların gerçek ağaçlardan üretilmesidir. Evlerinizde ya da bahçelerinizde doğanın esintilerini barındırarak, Feng Shui felsefesine uyum sağlamak istediğinizde, kütük mumlukları tercih ederek doğanın doğallığını evlerinize taşıyabilirsiniz. Özel günlerde, yemeklerde ya da davetlerde kullanıldığı gibi dinlenme amacıyla da yakılarak, sağladığı loş ışıkla ortamlara hoş bir ambiyans katmanın amaçlandığı mumlar kadar, mumların içerisinde yer alacağı mumluklar da önemli sayılmaktadır. Doğru mumluk tercihi yapmanız durumunda, hazırladığınız davet ya da özel günün daha anlamlı bir hale gelmesini sağlarken, dekorasyonlarınızın da kusursuz olmasına katkıda bulunacaksınız. Sade ve doğal tasarımlardan hoşlanan bir kişiyseniz, kütük mumluk tasarımları tam da size göre sayılacaktır.

Kütük Mumluk Modelleri

Ahşap mumluk türleri genel manada ikiye ayrılmakta olup, tercihe ve isteğe göre pek çok çeşide de ayrılabilmektedir. Dikey ve yatay çeşitlere sahip olan kütük mumluk modelleri, kullanılacağı alanlara göre tercih edilmelidir. Bir raf ya da masa üzerinde dikey kütük mumluk kullanabilecekken, ünite ve kitaplıkların üzerinde şerit şeklindeki kütük mumlukları tercih edebilirsiniz. Evlerinize bambaşka bir hava katacak olan kütük mumluk modellerini şu şekilde sınıflandırmak mümkündür:

  • Yatay kütük mumluk
  • Dikey kütük mumluk
  • Küçük boy kütük mumluk
  • Orta boy kütük mumluk
  • Büyük boy kütük mumluk

Dikey kütük mumlukları içlerine 1 adet mum alabildiğinden, bu mumlukları üç boy şeklinde bir arada kullanmanız, şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Yatay kütük mumluklar ise içlerine sırasıyla farklı sayılarda mumlar alabildiğinden, tek tek kullanmanız daha şık olacaktır.

Kütük Mumluklar Nasıl Kullanılmalıdır?

Ahşap mumluk kullanım alanları, zevke ve isteğe göre çeşitlilik gösterebilir. Tamamen sizlerin zevkine ve hayal gücüne bağlı olan kullanım alanları, sizler için özel olarak hazırladığımız kütük mumluklar sayesinde daha güzel ve özgün bir hal alacaktır. Özel gün ve davetlerde, masaları aydınlatmak amacıyla kullanılabileceğiniz kütük mumluk hediyelik eşya olarak da tercih edebilirsiniz. Ayrıca özel günlerinizi daha da özel hale getirmek için kütük mumluk nikâh şekeri olarak dağıtılabilir. Birbirinden özel alanlarda kullanabileceğiniz ve özel günlerinizin hatırası olarak değerlendirebileceğiniz birbirinden güzel https://www.arkadastobacco.com/kutuk-mumluk modellerine, uygun fiyatlarla sahip olmak için sitemizi tercih etmelisiniz.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al