Web sitemize hoşgeldiniz.

İlginç Tasarımda Hediyelik Çeşitleri

İnternet aracılığı ile farklı tarzda modeller almak isteyen kişiler bong al seçenekleri ile kısa sürede birçok ürüne sahip olabilirler. Bong tütün ürünlerini yurt dışında satıldığı gibi Türkiye’de de satışa sunulmuştur. Nargile ve tütün malzemelerinin satıldığı dükkanlarda faklı malzemelerden üretilen bong çeşitleri yer alıyor. Bong farklı tasarımları ve canlı renkleri ile ilk bakışta tütün içeceği olduğu düşünülmez. İlginç tasarımdaki bonglar daha çok süs ve dekoratif ürünlere benzetiliyor.

İlginç Tasarımda Bong Çeşitleri Nelerdir?

Cam, seramik, balmumu ve plastik gibi ürünlerden elde edilen bong çeşitlerinde birçok figürler tasarlanmaktadır. Özelikle cam ve plastik alanlarında tasarlanan insan, hayvan figürleri en çok tercih edilen bong çeşitleridir. Klasik bong ürünleri yerine farklı tasarımlara satılan bong ürünleri dükkan ve internet sayfalarında satılıyor. Ürünlerde kullanılan malzeme ve bong çeşitlerinin büyüklüğüne göre fiyatlar değişiyor. Hediye olarak farklı fiyatlarda ve tasarımlarda tercih edilebilir.

İlginç ve komik tasarımların yer aldığı bong çeşitleri en çok plastik malzemeden üretiliyor. Plastik ürünlerin daha canlı ve daha kolay üretilmesi nedeniyle bong çeşitlerinde farklı figürler tasarlanıyor. İlginç ve komik bong arasında insan suratlarından farklı renk ve şekillerde bong bulunuyor. Çizgi filim karakterleri ve Bob Marley figürlerinde yapılan renkli bong ürün çeşitleri vardır. Tasarım farklılıkları olarak kurukafa, uzaylı figürü, renkli süzgeçli bong, kuş ve hayvan figürlerinden renkli bong üretiliyor.

Farklı tasarımlarda Cam Bong Modelleri

Plastik ürünlerin yanında farklı tasarım özeliklerinin kullanıldığı bong ürün malzemelerinde cam de kullanılıyor. Büyük boylarda bulunan cam bong çeşitlerin üzerinde farklı motif, desen ve yüz ifadeleri kullanılıyor. Ancak küçük boy cam bong ürünlerinde ilgin figür ve tasarım modelleri çoğalmakta. Minik bong cam ürünlerinde şeytan kafatası modeli, kuru kafa, elmas ve yakutu aldıran mücevher çeşitleri buluyor. Renkli ve yırtıcı kuş figürlerinindi kullanıldığı bong çeşitleri boy olarak daha büyüktür. Cam bong çeşitlerinde büyük boylarda ve ilginç tasarımlara kullanılan model telsizdir. Büyük telsizi andıran bong modelinde tütün içmek oldukça kolaydır. Daha birçok tarz ve şekillere üretilen cam bong çeşitleri internet sayfalarından satın alınıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al