Web sitemize hoşgeldiniz.

İlginç Hediyelik Eşya Tasarımları

Birbirinden ilginç hediyelik eşyaları evinizde kendiniz tasarlayabilirsiniz. Bunun için kime ve ne hediye yapacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Hediye sevdiğiniz kişilere satın aldığınız eşyalara denir. Bu eşyaları kendi el emeğiniz ile oluşturursanız daha anlamlı olacaktır. Bu amaçla hediyelerinizi oluştururken zorlanmamak için internet sitelerinde bulunan ilginç hediyelik eşya tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Anneler Günü İçin Hediye Tasarımları

Anneler günü herkes için önemli günlerdendir. Annelerimize onları her daim hatırladığımız ve değer verdiğimizi göstermek için el emeği göstererek hediyeler oluşturabiliriz. Örneğin;

Kesme Tahtası

Mutfakta rahatlıkla kullanılabilecek el yapımı kesme tahtanızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Çok basit malzemeler kullanarak bu tahtayı oluşturmanız mümkündür. Öncelikle bir adet kesme tahtası, sprey vernik ve her yüze yazan kalemlerden edinin. Daha sonra kesme tahtasının üzerine annenize iletmek istediğiniz bir mesaj veya güzel bir not oluşturun. Bu notu her yüze yazan kaleminiz ile tahtanın üzerine yazarak notunuzu ölümsüzleştirebilirsiniz. Notu yazdıktan sonra sprey vernik ile vernikleyin. 24 saat bekleyin ve kuruduktan sonra el emeği kesme tahtanızı annenize hediye edebilirsiniz. Kesme tahtası ilginç hediyelik eşya tasarımlarından biridir.

Evde hediyelik Magnet

Evde bulunan kalın kartona yapıştırdığınız fotoğrafları düzgünce kesin ve arkalarına mıknatıs yapıştırın. Daha sonra bu magnetleri renkli yapıştırıcılar ile süsleyin. El yapımı magnetlerinizi buzdolabına yapıştırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Taşınabilir Fotoğraf Albümü

Bunun için bir karton edinin ve kartonu katlayarak süslemeye başlayın. Daha sonra kartonun üzerine anneniz ile olan bir fotoğrafınızı ekleyin. El yapımı fotoğraf albümünü istediğiniz her yer taşıyabilirsiniz. Anneniz için çok özel bir hediye olacaktır.

Bunun dışında eski bir tahta parçasını küçük bir dikdörtgen haline getirecek şekilde kesin. Bu dikdörtgen tahta üzerine eski bir fotoğrafınızı koyarak yapıştırın. Bu şekilde de özel bir hediye hazırlama imkânına sahipsiniz. Bunun için biraz yaratıcı düşünmeniz ve sahip olduğunuz malzemeleri değerlendirebilmeniz yeterli olacaktır.

Kavonozdan Süs Yapımı

Evde kullanmadığını düz renkli kavanozlarınızı kullanarak annenizin odasını süsleyebilirsiniz. Bunun için kavonozun içine küçük renkli taşlarla doldurun. Renkli kurdele ile süsleyerek bağlayın. İlginç hediyelik eşya tasarımlarına bir yenisi de siz ekleyin.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al