Web sitemize hoşgeldiniz.

Hem Kullanışlı Hem Dekoratif Çerçeveler

Çerçeve modelleri oldukça fazla talep edilen hediye seçenekleri arasında. Bu hediyeyi hem sevdiklerinizi fotoğrafları ile birlikte yakından tanıdığınız arkadaşlarınıza veya sevgilinize alabileceğiniz gibi aynı zamanda yakın olmadığınız kişiler için de satın alabilirsiniz. Piyasada pek çok çerçeve modeli bulunmaktadır. Bunlar arasında masa üstüne konan ve duvara asılan modellerin seçenekler bulunur. Masaya konan çerçeve modelleri ev veya ofisler için ideal çerçeve seçenekleri arasında yer alırken duvara asılanlar ise dem dekoratif hem de işlevsel oluşu sebebi ile restoran, kafe, ev veya ofisler de yaygın olarak kullanılmaktadır. Çerçeve modellerinin içine ister klasik bir resim ister fotoğraf gibi pek çok farklı resim koymanız da mümkün olmaktadır.

Çerçeve Türleri

Çerçeve modelleri hem işlevsel hem de dekoratif olduğu için tercih ediliyor. Pek çok malzeme le üretilmiş çerçeve modellerine kolaylıkla ulaşmanız mümkün olabilmektedir. Çerçeve modelleri pek çok renk seçeneği ile ahşap, plastik, metal, porselen, cam veya seramik gibi pek çok çeşitte üretilir. Evinizin veya çerçeveyi kullanacağınız alanın dekorasyon tarzına göre seçim yapılmalıdır. Çerçeveler aynı zamanda boş olarak da sadece dekorasyon amacı ile kullanılmaktadır. Bu çerçeveler için genelde klasik görünümlü ve seramik benzeri olan modeller tercih edilmektedir. Çerçeve modellerinden başka duvara asılan işlevsel hediyeler arasında dekoratif saatler de bulunmaktadır.

Dekoratif ve İşlevsel Ürünler

Dekoratif ve işlevsel ürünler arasında çerçeve modelleri en iyi seçenekler arasında yer alıyor ancak bunlardan başka duvar saatleri, müzik kutuları ve radyo çeşitleri de hem dekorasyon için kullanılan hem de işlevi olan eşyalardan. Bu eşyalar dışında vazolar da bu klasmanda değerlendiriliyor. Taze veya yapay çiçekler ile evlerin başköşesinde yer alan vazolar da oldukça şık bir hediye seçimi olabiliyor. Duvar saatleri artık hem modern hem de retro tasarımlar olarak üretiliyor. En çok talep gören dekoratif duvar saatleri ise plak şeklinde olanlar. Bu hediyeleri gramofon şeklinde veya eski görünümlü radyolar izliyor. Bu eşyalar sadece hediyelik olarak değil kişisel tercih için de satın alınabiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al