Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyelik Eşya Tasarımları

Doğum günlerinde veya yılbaşında hediye satın alırken en güzel hediyeyi biz almak isteriz. Bu bakımdan hediyelik eşya tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Birbirinden özel ve orijinal tasarımları kendiniz de gerçekleştirerek hediye edebilirsiniz. bu tasarımları gerçekleştirerek hem emek göstermiş hem de orijinal bir hediye almış olursunuz.

En İlginç Hediyeler Burada

Artık kullanmadığını eşyalardan birbirinden özel hediyeler oluşturabilirsiniz. Örneğin vazonuz eskidiyse ve kurumuş çiçeklerinizi artık oradan oraya taşımak islemiyorsanız bu vazoyu kullanarak özel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Vazonun içine kurumuş gül yapraklarını koyun. İçine de küçük renkli taşlar yerleştirin. Bunu güzel bir fiyonkla süsleyin. İşte buy oluşturduğunuz süs eşyasını her yerde kullanabilirisiniz.

Eğer sizde korku filmlerine meraklıysanız bu hediye tam size göre. Zombi sihirli kupayı içine sıcak su koyduğunuzda fark edeceksiniz. Sıcak suyun etkisi ile bardağınızda zombi resmi belirecek.

Çoğu zaman çantamızı gittiğimiz yerde nereye koyacağımızı bilemeyiz. Çantasını asacak yer bulamayan hanımlar için üretilen küçük taşınabilir çanta askısı sayesinde artık çantanızı masaya kolayca asabileceksiniz. Oldukça kullanışlı bir hediye alternatiflerinden biridir. Ofiste veya cafede çantanızı masanın kenarına asarak rahatça oturabilirsiniz. Aynı zamanda anahtarlarınızda aynı masada yer alabilir.

Bavul Müzik Kutusu

İlk aldığınızda sadece minyatür bir bavul gibi görünse de içinde takılarınızı da koyabileceğiniz aynı zamanda müzik dinleyebileceğiniz bölümler yer almaktadır. Kurma kolu ile döndürdüğünüzde içindeki minyatür balerin dönmeye başlar. Hediyelik eşya tasarımlarında en çok tercih edilen hediyeler arasında yer almaktadır. Gerçek tekerli bavulun birebir minyatürü olarak tasarlanmıştır. Hem şık hem ilginç hem de özel bir hediyedir. Eğer kız arkadaşınız için doğum günü hediyesi düşünüyorsanız bu tasarım tam size göredir.

Para kapan papağan; kumbaranın üzerine yapıştırılmış papağan oyuncak kumbaraya para koyduğunuz anda parayı kaparak ses çıkarır. Para biriktirme konusunda çocuklarınızı eğitiyorsanız bu eğlenceli hediye tam size göre olacak. Ayrıca bozuk paralarını koyacak yer bulamayanlarda bu ilginç tasarımdan yaralanabilir. İnternet sitelerini dolaşarak hediyelik eşya tasarımlarına göz attığınızda birbirinden farklı tasarım modelleri ile karşılaşacaksınız. Bunlardan dilediğinizi tek tıkla seçerek arkadaşlarınıza armağan edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al