Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyelik Alırken Fark Yaratacağınız 6 Öneri

Artık hediyelik eşya almanın kararsız bir eylem olmaktan çıkacağı ve seçeceğiniz değişik hediyelerle fark yaratacağınız bir eyleme dönüştüğü bir döneme girdik. İşte hediye alırken fark yaratabileceğiniz 6 eşya!

1-Termos Çeşitleri

İlk bakışta basit bir hediyelik gibi duran farklı renk ve tasarım çeşitleri ile hediyelik olarak alınabilecek termos çeşitleri sevdiğiniz insanların bir saniye bile yanlarından ayırmak istemeyeceği, sizi hatırlatacak ve kullanışlı bir hediye.

2-Gaz Lambası Çeşitleri

Romantik ortamlar yaratmak isteyenler için eşsiz bir hediye seçeneği olan gaz lambası çeşitleri dekoratif olarak kullanılırken sevdiğiniz insanlara nasıl da huzur verdiğinizi anımsatacak bir hediye.

3-Tütsü Çeşitleri

Farklı tasarım ve kokuları ile bitkilerin şifalı dünyasını değer verdiğiniz insanlara aralayacak tütsü çeşitleri ise bu kez duyulara hitap ederek direkt beyni uyaracak ve o tütsünün kokusunu her aldıklarında sizi anımsayacaklar. Aynı eskiden kullandığınız parfümün o yaşlarınızı ve günleri hatırlatması gibi…

4-El yapımı Hediyelikler

Bu kez emeği konuşturacağınız el yapımı hediyelikleri vaktiniz varsa hazırlayarak sevdiklerinize ne kadar çok değer verdiğinizi hatırlatın. Hazırlanacak bir fotoğraf albümü ve nostaljik gerçek radyodan çalacak şarkılar ile bu kez bir de kulağa hitap etmiş olun. Eğer vaktiniz yoksa hiç üzülmeyin, vaktiniz olsa ellerinizle hediyeler hazırlayacağınızı sevdikleriniz pekala biliyor. Vaktiniz olmadığı için yapamadığınız ama alabileceğiniz el yapımı hediyelikler en az  sizin eliniz değmiş kadar değerli olacak.

5-Dekoratif Ahşap Hediyelik

Sevdikleriniz ev dekorasyonu sevdalısı olsun ya da olmasın dekoratif ahşap hediyeliğe karşı koyabilecek olan yoktur. Değer verdiğiniz insanların evlerinde ya da ofislerinde rahatlıkla dekor olarak kullanabileceği ahşap hediyelikler fark yaratmak için birebir.

6-Takı Kutuları

Kadınların en büyük tutkuları takılar… Ama değerli ve pahada ağır bir takı almak için çok uygun bir dönem değil mi? O halde ister anneniz ister kardeşiniz isterseniz sevdiğiniz kadın için alacağınız takı kutusu onları takılar kadar mutlu edebilir. Çünkü birçoğunun başı,  ‘o takıları nereye nasıl karıştırmadan koyarım ? ‘ sorusu ile meşgul.

8-Swarovski Takı Kutuları

9-Duvar Aksesuarı

10-Dekoratif Rüzgar Çanları

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al