Web sitemize hoşgeldiniz.

Farklı Amaçları Bulunan Eşyaları Ev Aksesuarları Olarak Kullanmak

Evi dekore etmek konusunda yüzlerce farklı fikir ve tavsiyeler verilebilir ancak bir odayı yeniden dekore etmeye iten en önemli şey farklı ve ilham veren aksesuarlardır. Aksesuar konusunda seçimler odanın tarzına göre yapılabilir. Aynı zamanda orijinal bir aksesuar çevresinde de herhangi bir yere şekil verebilirsiniz. Dekoratif ürünler denilince akla ilk gelen, kullanım amacı dışında görsel uygunluk sağlamak için kullanılan eşyalardır. Dekorasyon aksesuarları koltuğun yanına koyduğunuz bir biblo değildir sadece. Halılardan perdelere, oyunlarda, dekoratif duvar uygulamalarına, merdivenlerden şarap raflarına, saksılardan askılara kadar birçok dekoratif ürünler dekor olarak kullanılabilmektedir.

Evi Güzel Dekore Etmek İçin Bazı Aksesuarlar

  • Duvar Kağıtları: Belli bir alana uygulanan ve genelde mobilyalarla aynı desene sahip duvar kağıtları odanın en dikkat çeken aksesuarları arasında yer almaktadır. Ev dekorasyonunuza uygun renklerle duvar kağıtlarınızı kullanarak eviznizi daha güzel hale sokabilirsiniz.
  • Farklı Objelerin Amaçları Dışında Kullanımı: Duvarda bir bisiklet hayal edin. Kulağa tuhaf gelse de gözünüze çok hoş gelecek. Yaratıcılığınızı ev dekorasyonu konusunda bir sanata çevirmek istiyorsanız bu tarz denemeler yapmaktan kaçınmayın. Duvara farklı aksesuarları asarak ve renk uyumunu da sağlayarak odanıza daha hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Daha farklı eşyalarla da duvarlarınızı veya odanızı süsleyerek daha güzel görünümler kazanabilmeniz mümkündür. Odanızın duvarına çeşitli eşyaları asmaktan çekinmeyin. Emin olun, daha güzel gözükecektir. Mesela bir bisiklet asarak başlayabilirsiniz.
  • Halılar: Evinzizi hangi tarzda dekore ederseniz edin, mutlaka kullanacağınız öğeler arasında halı olacaktır ancak bu halılar kullanım amaçlarının dışında birer dekoratif aksesuar özelliği taşıyacaklardır. Hem renk hem desen ve dokularıyla odanıza farklı ve yumuşak bir hava katacaktır.
  • Oyun Temalı Oda: Evinizde oyun odası olarak ayırabileceğiniz bir odanız varsa çeşitli eğlenceli aksesuarlar ile odayı döşeyerek farklı bir stil oluşturabilirsiniz. Çeşitli oyun konsolları, oyun temalı minder ve tabureler, renkli aksesuarlar falan kullanabilirsiniz.

Farklı Alternatifleri de Deneyin

Evinizi dekore ederken tütsü çeşitlerinden herhangi biriyle de evinize güzellik katabilirsiniz. Sadece güzel koku vermek değil, görünüm bakımından da tütsüler evinize iyi bir güzellik katacaktır. Ayrıca el yapımı hediyelik ürünlerle de odanıza hoş ve güzel bir görünüm kazandırabilmeniz mümkündür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al