Web sitemize hoşgeldiniz.

Estetik Harikası Nergile Aksesuarları

Nargile setleri ve nargile aksesuarları, hediyelik eşya kategorisinin en özel ürünlerindendir. Son yıllarda nargile merakın artması ve tasarımların çeşitlenmesi ile bambaşka modeller üretiliyor. Meyve suyu şişesi tasarımı, deney tüpü şişeleri, renkli camlar, ibrik modelleri, teleskobik modeller ve sıra dışı tasarımları ile nargile bong çeşitlerini bulmak mümkündür. Nargilenin tamamlayıcı diğer ürünleri ise; grinder, marpuç ve pipedir.

Pipe Modelleri Nelerdir?

Nargile içim keyfini en özel kıvama getiren ve dumanı yumuşatarak damak tadına eşsiz lezzetler sunan pipe modelleri renkli cam tasarımları ile üretiliyor. Creamated modelleri ile rengarenk tasarımlar sunuluyor. Karışık renkli creamated pipeler, cam sanatının şahane renklerle harmanlanmasından üretiliyor.

Ebruli sanatını nargile başlığında yansıtan modellerle, sevdiklerinizin en çok hoşlandığı renkleri içeren nargile ve pipe modellerini hediyelik eşya olarak sunabilirsiniz. Tamamı el yapımı olan, camın eşsiz şekillendirilmesi ile üretilen pipeler, hem düz başlık hem de özel şişme ayaklı, kalın cam pipe modelleri olarak üretiliyor.

Pipe Setleri ve Tasarımları Nelerdir?

Set olarak bulunabilen pipeler; zar görünümlü, 7 yaprak baskılı şekilde üretilebiliyor. Pipe setlerinin içinde, çakmak ve pipo aksesuarları bulunuyor. Pipe setleri içinde sunulan pipe ayakları, farklı renk ve temada üretiliyor. Kumun şekillendirilerek, incecik ve esteik cam ürününe dönüşmesiyle elde edilen pipe modelleri, bakır, gümüş, bronz ve altın gibi renklerle donatılıyor.

Hediyelik Pipe Modelleri Nelerdir?

Amsterdam baskılı düz ayak pipeler hem estetik duruşlarıyla hem de rahat kullanımları ile en çok tercih edilen modellerdir. Şıklığıyla tasarım harikası olan Amsterdam baskılı pipe modelleri; gold, bakır, filtreli gold, filtreli bakır, düz ayaklı cam pipe, siyah cam pipe, su şişesi görünümlü, hortumlu sıvı cam pipe, yaprak desenli cam pipe, alev baskılı kırmızı pipe ve şeffaf cam pipe olarak çeşitlendirilmiştir. Keyfine düşkün olanların, nargile koleksiyonuna katacağı, en şık ürünlerdir. Pipe ve diğer nargile aksesuarları, ısı ve kırılmalara karşı dayanıklı, olarak üretiliyor. Nargile aksesuarları makinada yıkanabilen, el işçiliğini harika sunan en muhteşem ürünlerdir. Online alışveriş kolaylığı ve ekonomik fiyat avantajlarıyla en güzel hediyelik eşya kategorisidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al