Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkek Mankenlerin Maaşları

10 Ağustos 2018

Modelliğin son dönemlerde çok daha popüler bir meslek olmasından sonra manken olmak isteyen erkeklerin de sayısı artıyor. Ancak kolay bir meslek olmayan modellik, uygun fiziki şartlar da gerektiriyor. Erkek mankenlerin maaşları dünyanın farklı bölgelerinde popülerliğe göre değişirken sizin için en çok kazanan erkek modelleri sıraladık.

En Çok Kazanan Yabancı Erkek Modeller Ne Kadar Alıyor?

  • Jon Kortajarena: 29 yaşındaki erkek modelin toplam kazancı 290 bin Dolar. Sadece modellik değil aynı zamanda aktörlük yapan isim üç dil biliyor.
  • Ollie Edwards: İngiliz asıllı model Giorgio Armani gibi markaların reklam yüzü oluyor ve aylık geliri 410 bin Dolar.
  • Noah Mills: Aktörlük de yapan Mills, 740 bin Dolar gibi büyük bir kazanca sahip.
  • Arthur Kulkov: Üniversitede okurken keşfedilen Rus model aylık olarak 900 bin Dolar civarında kazanıyor.
  • David Gandy: İngiliz asıllı olan Gandy 33 yaşında ve Dolce Gabbana gibi markalarla çalışıyor. Toplam kazancı ise 1.4 milyon Dolar.

En Çok Kazanan Modellerden Birinin Yüzünde Bir Yara İzi Var

En çok kazanan Tobias Sorensen dünyanın en ünlü markalarının modelliğini yapıyor. Diesel, Zara gibi markalarla çalışan manken Danimarkalı. Üstelik yüzünde bir yara izi olan model diğer modellere göre farklı tarzıyla çok sayıda hayrana da sahip. Bu yara izinin modelin tanınırlığını daha çok arttırdığını söyleyenler de var. Çünkü maaş geliri 265 bin Dolar olan model en çok kazanan yabancı erkek modeller arasında yer alıyor.

Dünyanın En Çok Kazanan Erkek Modeli Kim?

Erkek mankenlerin maaşları sıralamasında bir numarada yer alan, yani dünyanın en çok kazanan erkek modeli olan Sean Opry, henüz 17 yaşındayken keşfediliyor. Myspace uygulaması sayesinde keşfedilen modelin geliri 1.5 milyon Dolar civarında. H&M, Armani, Versace gibi büyük markalarla çalışan model kısa zamanda adını tüm dünyaya duyurdu. Ayrıca ünlü model tek bir ajansla çalışan ender erkek mankenler arasında yer alıyor. Ajansına sadık olan modelin reklam yüzü olduğu çok sayıda ünlü marka bulunuyor ve fiyatını da gün geçtikçe arttırıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al