Web sitemize hoşgeldiniz.

En Şık Puro Aksesuarları

Puro kılıfları, en az purolar kadar göz alıcı, kaliteli, şık hediyelik olup, kişisel zevke hitap eden özel ürünlerdir. Kendinize ve değer verdiğiniz kişilere hediye edebileceğiniz puro kılıfları, hem ince hem kalın purolara göre üretiliyor. Dünyaca ünlü markaların puroyu bir sanat haline getiren şık tasarımları ile tekli veya çoklu kılıfları, sevdiklerinizin en özel günlerinde hediye edebilirsiniz.

Puro Kılıfı Modelleri Nelerdir?

Kalın purolara özel tasarlanan modeller arasında; tekli, ikili, üçlü kılıflar bulunuyor. Ayrıca ince purolara uygun altılı puro kılıfları, kaliteli deri ve kalıp tasarımları ile çok beğenilen hediyelik eşya çeşitlerindendir. Puro kılıfında Lecerf markası ile harikalar yaratan firma, tekli puro kılıflarında Vitola Torpedos kahverengi- siyah- taba renkleri ile özel serisini sunuyor.

Vitola Torpedos tekli kılıflarda Robusto modeli ile 3 farklı renk seçeneği ile en şık hediyelik eşya çeşitlerini sunuyor. Markanın ürettiği ikili puro kılıfında, Carbon ve Robusto modellerinde; siyah- taba ve kahverengi modeller en çok hediye edilen ürünler arasındadır.

Lecerf üçlü puro kılıflarında Robusto modeliyle derinin en güzel işlenmiş halini sunuyor. Kahverengi ve siyah renk seçenekleri ile sunulan Carbon modellerde hem puronun tazeliği korunuyor hem nemi sağlanıyor. Gün içinde ve seyahatlerinizde yanınızdan ayırmayacağınız aşırı şık ürünlerdir.

İnce Purolar İçin İdeal Kılıflar

Profesyonel bir marka olan Lecerf, ince purolar için ürettiği altılı Cigarillos kılıfı ile 40 farklı ülkeden ihraç ettiği derileri en şık tasarımlarla sunuyor. Cohibe, Partagas, Quantanamera, Romeo ve Juliet gibi mini puroları rahatlıkla taşıyabileceğiniz altılı Cigarillos puro kılıfları, 10 santim uzunluğunda 6,5 santim genişliğinde ve 6 puro kapasitelidir.

Kahverengi, siyah ve taba renkleri ile üretilen puro kılıfları, tütünü en ideal aromasıyla içilmesi için, muazzam muhafaza ediyor.

Lecerf Malezya altılı Cigarillos puro kılıfı, İspanyol üretimi olup saklama ve koruma kültürünü en net biçimde yansıtıyor. İspanyolların Kanyak ve purolarını korumak için kullandıkları özel derilerini, en şık ve fonksiyonel olarak tasarlayan Lecerf, Malezya modelinde taba, bordo, siyah ve kahverengi modelleri ile şıklık yaratıyor. Hem kendiniz için hem de sevdiklerinize hediye etmek için alabileceğiniz şahane, içe geçmeli kılıf modelleridir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al