Web sitemize hoşgeldiniz.

En Sevilen Hediyelik: Kupa Bardaklar

Hediyelik eşya seçmek birçok insan için içinden çıkılmaz bir sorun haline dönüşebilir. Neyseki kupa bardak çeşitleri  bu konuda hem ilginç hem de kişiye özel olma vasıflarıyla imdadımıza koşuyor. Madem hediyelik eşya seçmek zor niye başkasından hediye almayı ne kadar da çok seviyoruz?

Asıl sevilen eylem o hediyeyi açmadan önceki merakımız oluyor şüphesiz. Sevgililer günü hediyesi olarak açmaya hazırlandığımız hediye… Nefesimizi tutuyoruz üçe kadar sayıyoruz ve sürpriz. Hiç beklemediğimiz ve beğenmediğimiz bir hediye. Ah bide kıyabilsek… Erkekler bu konu da nasıl hala bu kadar zorlanıyor mera konusu! Halbuki onlar için çok fazla alternatif var. Takılar, kıyafet,çanta.Takı kutuları, Swarovkski taşlı dekoratif ürünler ve daha niceleri… Aksine kadınların bu konuda sitem etmesi bekleniyor.

Düşünülmüş Zarif Bir Hediye

Aslında he kadınların hem erkeklerin beğenmedikleri bir hediye ile karşılaştıklarında duydukları üzüntü psikolojik olarak hediyenin kendisine ya da güzel olmayışına değildir.  Söz konusu ikili ne kadar vakit geçirmiş olursalar olsunlar karşı tarafın onu neyi sevip neyi sevmeyeceğini anlayamamasınadır üzüntü… Sessiz bir haykırış gelir sonra. Hediye deyip geçmeyin. Heyecan dolu meraklı bir bekleyişi hüsrana sonlandırmak istemezsiniz.

Onu Tanıdığınızı Belli Edin

Eşinize, sevgilinize, annenize, arkadaşınıza ya da kuzeninize her kime hediye alıyor olursanız olun, önce onu hüsrana uğratmayacağınızdan emin olun. Dalından koparılacak bir çiçek bile olsa hediye aman ola yeşil sevdalısı bir sevdiceğe koparıpta vermeyin o çiçeği. Önce onu tanıyın. Sonra birbirinden ilginç kupa çeşitlerini hediye alacağınız kişinin özelliklerine göre inceleyin. Çabuk karar vermek en kötüsü. Aceleye getirmekte öyle. Uzun uzadıya düşünülecek bir konu olmasa da en basit örneği ile bisiklet sürmeyi çok seven sevgilinize güzel ve özel tasarlanmış bisiklet baskılı bir kupa hediye edin. Hediyenin pahası ve boyutu asla önemli değildir unutmayın. Önemli olan tek şey onu ne kadar sevdiğinizi ve ne kadar iyi tanıdığınızı göstermektir. İlgi çekici ve şık tasarımlı kupa bardağı her kullanışında sizi hatırlaması sizin de onun için ne kadar özel olduğunuzu gösterecek.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al