Web sitemize hoşgeldiniz.

En Neşeli Kupa Bardak Çeşitleri

Çay keyfi, kahve muhabbeti, bal kıvamında latte, dumanı üstünde sıcak çikolatakeyfi için, hediyelik eşya çeşitleri…

Herkesin elinden düşürmediği porselen kupa bardaklar, renkleri, compact kapaklarıyla en çok beğenilen ürünler arasındadır. 2018’e girerken arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize, ellerinden düşürmeyeceği kupa bardak çeşitlerinden hediye edebilirsiniz.

Evde, işte, her yerde rahatlıkla kullanılabilecek, gerçek porselenden yapılmış, kupa bardaklar. Hem fincan tasarımları hem de kapaklı o rahat kullanım dizaynıyla alabilirsiniz.

Hediyelik Kapaklı Porselen Kupa Modelleri Nelerdir?

Genellikle Retro tarzı yapılan porselen kupa bardakları her zevke uygun olsun diye farklı desen ve renklerle üretiliyor. Kapak rengi, resim baskı rengine göre tasarlanan porselen kupa bardak çeşitleri arasında; Retro Gasoline Car desenli, Retro Riding a Biycle kupalar, Gasoline Station Vintage kupalar, Extra Life Garage kupa, Retro Gasoline benzin istasyonu gibi modeller, yılbaşı hediyelik eşyalar arasında en çok tercih edilenleridir.

Her biri silikon kapaklı olan, kahve ve çayın kalitesini bozmadan, içim keyfini daha lezzetli hale getirecek şekilde tasarlanıyor. Online alışveriş imkanı ile sunulan porselen kupa bardaklar Brewed Retro temalarıyla canlı renkler, logolar ve silikon kapaklarıyla üretiliyor.

Kupaların Kullanımı Özellikleri

Sevdiklerinize alabileceğiniz hediyelik eşya gruplarından porselen kupa bardaklar, sıcak ve soğuğa dayanıklı olarak dizayn ediliyor. Baskı kalitesi yüksek tonda tutulan porselen kupalar, yıkama ya karşı dayanıklı oluyor. Baskıları çıkmaz, bulaşık makinasında da kolaylıkla yıkanabilen porselen kap ve silikon kapaklar 1. sınıf kalite ile üretiliyor. Hem sağlık açısından güvenilir içim sunan porselen kaplar aynı zamanda lezzetli içimiyle damak tadı keyfi sunuyor.

Hediyelik Kupa Çeşitleri Nelerdir?

Son zamanların en popüler kupalarından olan seramik kupalar, geniş sıvı hacmi, kolay ve ergonomik kulpları, ön kısımlarında bulunan döner logoları ile en beğenilen hediyelik eşya seçenekleri arasındadır. Futbol topu, zar, müzik kutusu, Star Wars logosu veya çeşitli logolarla dönen aksesuarları eklenen kupalar, Michael Jackson temalı, Küçük Prens temalı, Star Wars veya komşum Totoro temalı olarak üretiliyor. Ekonomik fiyatları ve görsel eğlenceleri ile arkadaş ve sevdiklerinize hediye edilebilecek en şık ürünlerdendir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al