Web sitemize hoşgeldiniz.

En İyi Elektronik Sigara

20 Temmuz 2018

En iyi elektronik sigarayı seçmek için belirli kriterleri bilmek gereklidir. Sertifikalı bir likitinin olması, iyi buharlaşan bir atomizere sahip olması bu kriterlerin başında gelir. Batarya verimliliği de çok önemlidir.

Görsel olarak da kullanıcıların hoşuna gidecek yanları bulunması kullanım kolaylığı sağlaması açısından önem taşır. Satın alınan elektronik sigaranın, satıştan sonra satın alınan yer ile destek ve iletişimi de önemli kriterler arasındadır.

En İyi Elektronik Sigara İçin Aranan Özellikler Nelerdir?

En kaliteli elektronik sigarada, şarj bataryasının güçlü ve uzun süreli olması aranan özelliklerden biridir. Bataryasının ve şarj aletlerinin garanti kapsamıyla satışının olması önemli bir kriterdir.

Kaliteli ürünlerde mutlaka yanında kullanım klavuzu bulunur. Dumanı veren sıvının bulunduğu hazne ve rezistansı kaliteli olmalıdır. Elektronik sigara sıvısı belirli üretim sertifikalarına sahip olmalıdır. En iyi elektronik sigara likitinin sertifikaları güvenlik sebebiyle araştırılmalı ve satın alırken buna dikkat edilmelidir. Bu sertifika bilgilerine ürünü alırken ulaşabilir ve araştırabilisiniz. En kaliteli ürünlerin menşei Almanya ve İtalya’dır.

50-60 TL’ye satılan ürünler genellikle sahte ve kalitesiz olmaktadır. Ürünün yanı sıra kullanılacak olan ek ürünleri sadece toplamda 60 TL’yi geçebilmekteyken ürünün 60 TL olması kalitesizliğini gösterir. En iyi elektronik sigara fiyatları, genellikle kalitesini de göstermiş olur.

En İyi Elektronik Sigara Markaları 2018

En iyi elektronik sigara markası olarak, Smok X-Priv öne çıkmaktadır. Kesintisiz ve azalmayan bir duman ve lezzete sahiptir.

Vaporesso Revenger, en iyi elektronik sigara ekşi sözlük yazarları tarafından oldukça bahsedilmiş bir markadır. Ve kullanıcı yorumlarına bakacak olursak oldukça kaliteli bir sigaradır.

Smok G-Priv 2, dokunmatik ekranı ile dikkat çeker. Smok Mag Kit, modern bir tasarıma sahiptir. Ve Smok Alien Kit, oldukça tercih edilen bir modeldir.

Aspire Zelos, oldukça başarılı bir kaliteye sahiptir. Eleaf iStick Pico, başlangıç seti olarak alınabilecek kaliteli bir modeldir.

En iyi elektronik sigara forum sayfalarında da kullanıcılar tarafında yorumlanmış ve belirli markalar öne çıkmıştır. En iyi elektronik sigara fiyatları genelde 150 ile 400 TL arasında değişmektedir. En iyi elektronik sigara talepleriniz için bu fiyat aralığını göz önünde bulundurmalısınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al