Web sitemize hoşgeldiniz.

Dumanı Üstünde Nargile Keyfi

Nargile başlı başına bir sanat olup, eski çağlardan günümüze gelen bir gelenek ve hediyelik eşya ürünüdür. En keyifli zamanların baş karakteri olan nargile, fokurtusuyla herkesin sempatisini kazanan bambaşka ürünlerdir.

Nargile ortamlara şıklık katan, kalite vurgusu olan estetik gereçlerdir. Ata geleneğinden, dostluk kavramlarına uzanan bir serüvendir. Osmanlı’da toplumlar ve karakterleri test etmek maksadıyla kullanılan nargileler, zamanla keyiflerin en şahane sunumuna dönüşmüştür.

Benzersiz aromaları, zevk veren dumanı ile bir kültür haline gelen nargile, orijinal şekliyle içimi hafif sert olan bir dumana sahiptir. Bu nedenle bong modelleri, farklı kıvrımları ve bölmeleriyle tasarlanarak, içimi yumuşatılıyor.

Nargile Aksesuarları Nelerdir?

Nargileye tamamlayan ve içim keyfini artıran, aksesuarlarıdır. Cam işçiliğinin en hünerli ürünleri olan nargileler, estetik tasarımları, görseller içerikleri ve duman fokurdatan dizaynları ile hem kendiniz hem de sevdikleriniz için alabileceğiniz en özel hediyelerdendir. Nargileyi tamamlayan ürünleri; Bong, Pipe ve Grinder modelleridir. Kişiye özel tasarımları ve hediyelik dizaynları ile en özel kategoridedir.

Bong Modelleri Nelerdir?

Nargileyi nargile yapan bong’dur. Nargilenin gövdesi olan bong, camdan üretilen estetik ürünlerdir. Bong çeşitleri, tasarımları ve renklerine göre onları daha keyifli hale getirmek üzere tasarlanır. Nargile keyfini daha özel hale getiren ve kolay taşınabilir formatıyla bong çeşitleri; ısıya dayanıklı 1. sınıf cam malzemeden üretilir. Nargile aksesuarları ve bong çeşitleri genellikle darbelere dayanıklı ve kolay kırılmayan cam özelliği ile üretilir.

Bong Tasarımları Nasıl Yapılır?

Yarasa baskılı düz sulu cam bong, Che Guevara baskılı eğik cam bong, totem suratlı renkli cam bong, görsel tasarımla cam bonglar, 2 bölmeli 3 bölmeli veya tek bölmeli cam bong modelleri, gülen yüzlü ve renkli sulu cam bong modelleri en çok tercih edilen tasarımlar arasındadır. Bong modelleri, düz veya içi dolgulu renkli sulardan dizayn edilerek üretiliyor. Her biri farklı tasarımı yansıtan bonglar, görsel temalarıyla kişiye özel hediyelik eşya formatındadır. Köşeli, silindir, bombeli, kıvrımlı, bölmeli, kule formatında, içi- içe bölme modelleri gibi birbirinden farklı tasarımlarla, keyifli zamanların en özel ürünü olarak tasarlanıp üretiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al