Web sitemize hoşgeldiniz.

Dekoratif Ürünlerle Evinizin Havasını Birkaç Adımda Değiştirin!

Evlerimizin havasını değiştiren bizi huzurlu bir yolculuğa çıkaran dekoratif ürünler artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Peki evimizde nasıl farklı bir aura yaratabiliriz? Dekoratif mumlarla mı? Oda kokuları ile mi? Yoksa evimize, odalarımıza daha geleneksel bir hava katacak olan tütsülerle mi?

Ev dekorasyonunuzdan sıkıldıysanız ufak dokunuşlarla evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. İşe odalarınızdaki sehpalarınıza ya da ferforjelerinizin üzerine dekoratif ürünler, ve küçük mumlar koyarak başlayabilirsiniz. Boş duvarlara asacağınız duvar aksesuarları odanın  sadeliğinden ödün vermeyecek ama havasını değiştirecektir. Bu ufak ayrıntılar çok masraf yapmadan da evinizi güzelleştirmenize yardımcı olacak.

Peki eşyaların yerini değiştirmek evin havasını değiştirir mi?   

Cevap şüphesiz mutlaka! Eşyalarınızın yerlerini zaman zaman değiştirmek size sanki farklı ve yeni bir yere giriyor yepyeni bir yerde yaşıyormuşsunuz gibi hissettirir. Fakat eşyaların yerlerini değiştirirken dikkat etmeniz gereken ayrıntılar var; öncelikle bir tarafa çok fazla yığılma yapılmaması gerekiyor. Bu çok fazla göz yorabilir ve olumsuz eleştirilere yol açabilir. İkincisi zaten ruhsal dinginliği arıyorken fazla eşya ile ruhumuzu daraltmaya gerek yok. Örneğin; salonun TV ünitesi olan kısmına hep kitaplık hem sehpa hem çok fazla duvar aksesuarı ve fotoğraf çerçevesi asmak müthiş bir göz yorgunluğuna yol açar. Bunun yerine Tv ünitesinin olduğu duvara ya da duvar köşesine kitaplığı koyabilir ve bu kitaplığın raflarına şık dekoratif ürünler yerleştirebilirsiniz. Tek bir tarafa yığılma yapmaktansa boş olan duvara asacağınız bir duvar aksesuarı ve tekli koltuğun yanına koyacağınız sehpanın üzerindeki aksesuarlar birkaç adımda evimizin aurasını değiştirebilmenin sadece birkaç yolu.

Dekorun vazgeçilmezi mumlar!

Pencerenizin önü boşsa burayı da göz yormayacak ve müthiş kokacak şekilde dekore edebilirsiniz. Mum çeşitlerinden olan kokulu mumları köşelere yerleştirebilir dilediğiniz zaman bu mumları yakabilirsiniz fakat dikkati elden bırakmadan. Mumları özellikle boş köşelere ve perde ve tülden uzak kısımlara koymak hem daha rahat görülmelerini hem de olası bir kazayı önlemiş olur. Görüldüğü gibi aslında Kendi zevk ve göz uyumunuza göre evinizin havasını dekoratif ürünlerle yenilemek çokta zor değil. Tebrikler! Birkaç adımda büyük paralar harcamadan ufak dokunuşlarla evinizi değiştirdiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al