Web sitemize hoşgeldiniz.

Defne Joy Foster Mezarı Nerede ?

26 Temmuz 2018

Türkiye’nin yakından tanıdığı sunucu Defne Joy Foster, en sansasyonel bölümlerden  bir tanesini yaşamıştır. Defne Joy Foster’ın mezarı ölümünden hemen sonra Zincirlikuyu mezarlığına defnedildi. Defne Joy Foster ölümü ile birçok kişiyi derinden sarsmıştır. Defne Joy Foster’ın 2 şubat 2011 tarihinde ölümü gerçekleşti. Yaşı oldukça genç olan ünlü sanatçı, defnedilirken ona birçok sanatçı da eşlik etmiştir. Defne Joy Foster’ın mezarını ziyaret etmek isteyenler, Defne Joy Foster mezarı nerede soruları sormaktadır.

Defne Joy Foster mezarına nasıl gidilir ?

Defne Joy Foster 4 Şubat 1011 tarihinde gerekli adli kontrollerinin yapılmasından sonra, İstanbul’da bulunan Zincirlikuyu mezarlığına gömülmüştür. Henüz ölümü davalık olmaya devam eden Defne Joy Foster, ünlü gazeteci Ahmet Altan’ın oğlunun evinde ölü bulunmuştur. Henüz çok yeni olan bu olay birçok sevenini yasa boğmuştur. Esentepe Mahallesi Şişli ilçesinde bulunan Zincirlikuyu Mezarlığı,  İstanbul’un en çok kullanılan mezarlığıdır.

Defne Joy Foster nasıl öldü, ölüm sebebi nedir ?

Türkiye’de en büyük çalkantılardan bir tanesine yol açan Defne Joy Foster’ın ölümü, henüz tam olarak aydınlatılmış değildir. Bu nedenle de çoğu kişi neden öldü gibi soruları sormaktadır. Defne Joy Foster mezarı nerede olduğunu merak edenler onu ziyaret etmek için nereye gömüldüğüne google aramalarında bakmaktadır. Defne Joy Foster daha önceden astım hastası olarak bilinmesine rağmen o gece için Ahmet Altan’ın oğlunun evinde alkol kullanmış ve kalp krizi geçirmiştir. Ahmet Altan’ın oğlunun yaptığı bu açıklama, birçok kişiyi tatmin etmemiş ancak yine de tutanaklarda bu ifade doğru olarak geçmiştir. Astım hastası olan Defne Joy Foster alkolün ciddi oranda ters etki yaptığı ve bu nedenle de kalp krizine yol açtığı ve bunun da ölüm sebebi olduğu tahmin ediliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al