Web sitemize hoşgeldiniz.

Çocuklara Uygun Hediyeler Nelerdir?

Hediyelik eşya almanın en keyifli olduğu kısım çocuklara bir hediye seçmektir. Onlarda herhangi bir ön yargı ya da maddi bir kaygı olmadığı için sadece beğenebileceği minik bir oyuncak alsanız bile oldukça büyük bir mutluluk tepkisi ile karşı karşıya kalacağınızdan emin olmalısınız. Erkek çocuklara da kız çocuklara da oyuncak ya da bir okuma kitabı alarak hem onların eğitimine yardımcı olabilir hem de verimli zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Oyuncak çeşitleri; ahşap, eğitici, figür, oyuncak bebekler ve aksesuarları, puzzle, yapım oyuncaklar ( genelde bilinen adı ile Legolar ) biçiminde farklı alt dalları içerisinde bulunduruyor. Siz de hem bütçenize uygun alternatifleri hem de hediye alacağınız çocuğun zevkli bir şekilde zaman geçirmesini sağlayabilecek olan alternatifleri kısa sürede bulabilirsiniz.

Kitap önerileri; Küçük Prens, Çocuk Kalbi, Alice Harikalar Diyarında, Aç Tırtıl, Kibritçi Kız, Polyanna, Heidi, Denizler Altında Yirmi Bin Fersah ve daha nice güzel eseri kapsayan bir kategoridir. Bu ürünler hem uygun fiyatlı hem de eğitici eğlendirici birer alternatif olacaktır.

Değişik hediyelik eşya seçmek isteyen kişiler de ayrıca çizgi romanlara göz atabilirler. Çocukar çizgi roman konusunda çok büyük bir hevesle araştırma yapmaktadır. Bir de içerisinde boyama kısımları olan çizgi romanları tercih ederseniz keyifleri daha da artacaktır. Çizgi roman konusunda birkaç öneride bulunmak gerekirse;

  • Robotik Bilim
  • Marvel Spider Man
  • Marvel Avangers
  • Red Kit

Sağlık Bakımından Tehdit Oluşturan Ürünler Nasıl Fark Edilir?

Ucuz hediyelik eşya seçeyim derken bu gibi kimyasal tuzakları içerisinde bulunduran ürünlerin de ağına düşmemelisiniz. Özellikle içerik kısmında verilen bilgilere bakarsanız ve aşağıda belirtilecek olan kimyasallardan herhangi birini görürseniz direkt olarak ürünü almaktan vazgeçmelisiniz.

Kullanılmaması gereken kimyasallar; Polivinil Klorür, Bisphenol-A, Diyoksin, Ftalat ve daha nice ürün oyuncaklarda ya da çocukların kullandığı herhangi bir üründe olmaması gereken maddeler listesindedir. Güven ile kullanabileceğiniz ve satın alabileceğiniz oyuncak markalarından bazıları da şu şekilde listelenebilir;

  • Kanz
  • Joker
  • Fisher- Price
  • Lego

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al