Web sitemize hoşgeldiniz.

Çocuğa Hediyelik Eşya

Çocuklar hediye alınca çok fazla mutlu olmaktadır. Bu nedenle çocuklar için hediye seçerken oldukça eğlenecek ve sizde mutlu olacaksınız. Eğer hediye alacağınız kişi bir kız çocuğu ise barbie bebekler, kokulu silgiler, renkli kalemler, cilde zarar vermeyen çocuklar için üretilmiş yüz boyama kalemlerini seçebilirsiniz. Erkek çocuğu için hediye alırken ise arabalar, oyuncak dinazorlar, renkli toplar tercih edebilirsiniz. Bu hediyeler hediye alacağınız çocuğun yaşına ve cinsiyetine göre değişebilir.

7-8 Yaşlarındaki Erkek Çocuklar İçin Hediyelik Eşyalar

Erkek çocukları arabalarla ve bilgisayarla oynamaktan keyif alırlar. Özellikle de bu yaşlarda bulunan erkek çocukları bilgisayar ortamında daha çok vakit geçirirler. Çocuğa hediye eşya seçenekleriniz de mutlaka bilgisayar oyunları da yer almalıdır. Bunun dışında renkli küçük arabalar, çizgi film karakterlerine sahip tişörtler çocukları mutlu edecektir. Süper kahramanlara ait tşörtler ve hediyelik eşyaları da satın alabilirsiniz.

Kız çocukları İçin Hediyelik Eşyalar

Kız çocukları için birbirinden renkli kalemler, elbiseler, oyuncak bebekler, küçük maket evler, maket mutfak eşyaları, oyuncak süpürge ve ütüler oldukça fazla tercih edilen hediye eşyaları arasında yer almaktadır. Kız çocukları annelerini örnek alırlar. Bu nedenle anneleri gibi hareket etmeye çalışırlar. Makyaj yaparlar ve annelerinin kıyafetlerini giymeye çalışırlar. Bu nedenle hediye alırken tene zarar vermeyen yüz boyaları, çeşitli renklere sahip oyun hamurları ve ev aletlerinin minyatür oyuncaklarını alırsanız onları bu hediyelik eşya ile mutlu ederseniz.

2-3 Arası Hediyelik Eşya

Çocuga hediyelik eşya önerilerinden sonra 2-3 yaşındaki çocuklar için uygun hediyelik eşyalar ses çıkaran ve hareket eden oyuncaklar, zeka geliştirici resimli kitaplar,  yap boz şeklinde oluşturulan Legolar olarak karşımıza çıkar. Çünkü bu yaştaki çocukların zekaları yeni yeni gelişmeye başlamaktadır. El-göz ve kas koordinosyonu sağlamaları gerekmektedir. Legolar bu nedenle çocuklara uygun hediyelik eşya modelleri arasında yer alır. Bunun dışında işitme ve konuşma yetilerini kazanmaları açısından ses çıkartan modellere ve oyuncaklara ihtiyaç duyarlar. Bu oyuncaklar çocuklar tarafından dikkat çekici bulunmaktadır.

Çocuğa hediyelik eşya seçerken mutlaka dil, zeka ve beden gelişimlerine dikkat etmeni gerekir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al