Web sitemize hoşgeldiniz.

Cilt Bakımı Programlarında Aranan İsim Çağla Şikel

13 Eylül 2018

Çok uzun yıllar geçmesine rağmen hiçbir zaman güzelliğinden en ufak bir ödün dahi vermeyen Çağla Şikel, yapmış olduğu çeşitli cilt bakım programları ile bilinen bir kişidir Çağla Şikel cilt bakımı programları olarak bilinen bu tarz programlar en çok da hanımlar tarafından tercih edilir. Günlük yaşamdaki yoğun stres bütün bunlara ek olarak ortaya çıkan çeşitli toksin maddeleri ile birlikte artık cilt bakımı da son derece önemli bir hale gelmiştir. Çağla Şikel’in maske ve kürleri ile birlikte onun sahip olduğu güzellik ve duruluk, birçok hanım tarafından da ulaşılabilir olmaya başlamıştır. Çağla Şikel cilt bakımı karışımlarına dikkat edildiğinde genellikle onun ağırlıklı olarak yumurta akı ve zencefil kullandığı fark ediliyor. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesini de bu iki ürünün ciltte gerginliği ve gergin bir vücuda neden olduğu ile ilgili olduğu düşünülüyor.

Çağla Şikel’in cilt bakım programları: Yediden yetmişe neredeyse herkesin yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği Çağla Şikel’in cilt bakım programları, uzmanların katıldığı geniş bir platform olarak düşünülebilir.

Çağla Şikel’in cilt bakım programlarında verilen öneriler

Çağla Şikel’in yapmış olduğu programlar daha çok cilt bakım programları olarak görülse bile, aynı zamanda içerisinde çeşitli nasihatlerin bulunduğu öneri tarzdan bir program olduğunu söylemek mümkündür  Çağla Şikel’in cilt bakım önerileri genellikle günlük yaşamımızdaki stres atma ve meditasyon üzerine kuruludur. Kendisi daha önceden Fitness ve meditasyon eğitmenliği yapan Çağla Şikel, bu nedenle stresten arınmanın en önemli cilt bakımı olduğunu söylüyor. Çağla Şikel’in cilt bakım önerileri genellikle günlük yaşamınızdaki stres atma ve meditasyon üzerine kuruludur.

Çağla Şikel’in programlarında daha çok ne tür maskeler kullanılıyor ?

Neredeyse herkesin kullanabileceği Çağla Şikel’in maskelerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Akne ve sivilce giderici maskeler
  • Kırışıklık önleyici maskeler
  • Yüze canlılık veren maskeler

Tüm bu materyaller Çağla Şikel cilt bakımı programlarında sürekli olarak verilmektedir. Hem maskeleri öğrenmek için, hem de çeşitli tavsiyeleri dinlemek için bu programları izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al