Web sitemize hoşgeldiniz.

Birbirine Çok Benzeyen Ünlü Anneler ve Çocukları

3 Ağustos 2018

Çoğumuz ekranlarda anne ve kızlarını gördüğümüzde büyük bir şaşkınlığa uğramakta ve böyle bir şeyin kesinlikle olamayacağını düşünmekteyiz. Ancak birbirine çok benzeyen ünlü Anneler ve çocukları bizleri uzun bir süre şaşırtmaya devam edecek gibi görünüyor. Özellikle de bazılarını birbirlerine çok ciddi  ağız, burun ve dudak olarak benzemesi de bizleri hayret ettiriyor.

Defne Samyeli ve Deren Talu benzerliği gözlerden kaçmıyor

Türkiye’nin en güzel kadınlarından bir tanesi olan ve güzelliğini çocuklarına da aktarmayı başarmış Defne Samyeli, bu konuda ilk sırayı aldığını ifade edebiliriz. Özellikle de son zamanlarda kızlarıyla sıkça gündeme gelen bu ünlü sunucunun, Deren ile olan benzerliği ise hepimizi hayretler içerisinde bırakıyor.

Zehra Çilingiroğlu ve Hülya Avşar benzerliği

Kimi zaman çocuklar için hem anne hem babadan almış denilir. Buna verilebilecek en güzel örneklerden bir tanesi de Zehra Çilingiroğludur. Özellikle de mavinin hoş bir tonuna sahip olan mavi gözlerini annesinden aldığını ve yüz şeklinı de daha çok babasına borçlu olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Şeyma Subaşı ve Melisa Ilıcalı benzerliği

Bazılarının annesini çok benzediği söylenir. Ancak Melisa Ilıcalı ile ilgili bu işin aşırı derecede abartılı olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle de Melisa Ilıcalı annesinin minyatürü gibi karşımıza çıkmaktadır. Bu da bizlere ikisi arasındaki benzerliğin çok büyük bir orana sahip olduğunu göstermektedir.

Hira Kurt ve Demet Akalın benzerliği hepimizi hayretlere düşürüyor

Adeta Demet Akalın’ın ikizi gibi görünen Hira Kurt, hepimizi hayretler içerisinde bırakmayı başarıyor. Özellikle de ten rengi ile annesine büyük ölçüde benzeyen Hira Kurt’un ilerleyen yıllarda annesinin ikizi gibi duracağı tahmin ediliyor. Bu nedenle de Hira kurt ile ilgili adeta küçük bir Demet Akalın demek hiç yanlış olmaz.

Melisa Ural ve Sibel Can arasındaki benzerlik

Birbirine çok benzeyen ünlü anneler ve çocuklarında sıra Sibal Can’da. Sibel Can’ın Hakan Ural ile olan evliliğinden doğan Melisa, babasıyla neredeyse en ufak şekilde dahi benzemiyor. Ancak annesinin kızı denecek türden olan Melisa Ural, Sibel Can’ın küçük bir portresinin yapılmış hali gibi görünüyor. Sibel Can’ın kendine özgü naif güzelliğini, Melisa Ural’ın burun ve göz kısmında görebiliyoruz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al