Web sitemize hoşgeldiniz.

Bebek Örgü Hırka Modelleri

7 Haziran 2018

Anneler ya da anne olmaya hazırlanan hanımlar tarafından bebek örgü hırka modelleri 2016 yılında da çok merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Özellikle bebek ürünlerinin, annelerin zaaflarını kullanarak ne yazık ki çok pahalıya satılması, anneleri kendi bebekleri için örgü yapmaya itmektedir. Bebekleri için hem emek verip örgü yapmak isteyen anneler bir yandan da boş vakitlerini değerlendirmektedirler. Birçok çalışan anne, doğum sebebiyle izne ayrıldığında bebekleri için örgü örmeye başlamaktadır.

Hırka örmek, kolay bir örgü çeşididir. Çoğu kadın, internetten izledikleri videolarla ya da çeşitli örgü örme sitelerinde inceledikleri bebek hırka modelleriyle, örgüye başlamaktadır. Gerçekten de bu sitelerdeki bilgiler örgü konusunda ciddi bilgi veren sitelerdir. Bebek örgü hırka modelleri çoğu annenin ya da anne adayının gönlünü fethetmektedir.

Rengarenk Bebek Hırkaları

Bebek örgü hırka modelleri 2016 yılında da kız bebeklerde pembe, erkek bebeklerde mavi renkleriyle göze çarpmaktadır. Bebek hırkası modelleri, tığ yün ve şişle örülmektedir. Çiçek işlemeli, kapüşonlu, kapüşonsuz, işlemeli birçok model tığlar sayesinde yapılabilir. Birçok hanım örgü konusunda internette bloglar oluşturmaktadır. Siz de bu blogları takip ederek bebeğinize uygun bir model beğenebilir, bu modeli örmeyi deneyebilirsiniz. Keçeyle süslediğiniz parçaları ördüğünüz modele ekleyebilir, çok şık ve cici bir görüntü elde edebilirsiniz. Bebek örgü hırka modelleri 2016 yılında da en güzel modelleriyle internet sitelerinde sergileniyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al