Web sitemize hoşgeldiniz.

Adam Dövme Oyunu Enes Batur

Bilinen en ünlü youtuberlardan olan Enes Batur, değişik oyunlar serisi adı verilen bir video çekiyor. Bu değişik oyunlarda birden çok oyuna yer veriliyor. Adam dövme oyunu da bunlardan biri. Aynı zamanda kovboy oyunu, roket oyunu gibi oyunlara da yer verdiği videosunda aksiyon dolu basit düzeyli oyunlar onuyor. Adam dövme oyunu Enes Batur oynarken, çöp adam gibi çizilmiş bir adamı çeşitli şekillerde dövülüyor. Bu adamı döverken başından aşağı çöp tankerleri fırlatabileceğiniz gibi, bombalar da fırlatmanız mümkün. Buz parçaları atarak da adamı hırpalayabilirsiniz. Oyunun içerisinde füze ve büyü gibi seçenekler de var. Adam dövme oyunu oynarken daha büyük adamlar oluşturarak da adamı dövmeniz mümkün.

Roketle Uçmaya Çalışma Oyunu Nasıl Oynanır?

Enes Batur adam dövme oyunu oynadığı videoda, ikinci oyun da roketle uçmaya çalışma oyunu. Roketle uçarken shift tuşu kullanılıyor. Roketle uçurabileceğiniz karakterler noel babadan Ninjalara kadar farklılık gösterebiliyor. Oyun alanı içerisinde çeşitli halkalar bulunuyor ve bu halkalardan geçerek puan topluyorsunuz. Eğer ki shift tuşunu doğru kullanmazsanız yere düşüyorsunuz ve ölüyorsunuz.

Kovboy Oyunu Nasıl Oynanır?

Kovboy oyununda Enes Batur atfıskov ismini kullanıyor. Bu ismi tercih etmesinin sebebi atlara fısıldayan kovboy olması. Oyunda karşılıklı olarak bir düelloya giriyorsunuz. Karşınıza her seferinde farklı zorluklarda kovboylar geliyor. Bu kovboylar çok farklı karakterlerde. Yaşlı şeriflerden kadınlara kadar çeşitli karakterler var. Enes Batur bu oyunu oynarken son seviyeyi de atlamayı başarıyor. Kovboy düellosunda bıçaklar ve baltalarla savaşabileceğiniz gibi ateş ederek de oyunu kazanmanız mümkün. Önemli olan hızlı ateş etmek ve kaç merminiz kaldığına dikkat etmek. Kafanızda bıçak varken bile ölmeden mücadele etmeniz mümkün.

Madenci Oyunu Nasıl Oynanır?

Greedy Minners olarak da bilinen oyunda amaç altın toplamak amacıyla ilerleyen madencileri çeşitli yollarla durdurmak. Her yerden tuzak açabilirsiniz. Tuzaklar sağ, sol, üst ve alt seçenekleriyle kurulabilir. Kayalar yağdırabilirsiniz. Bazen de geçit gibi olan yolları açarak madencilerin lavlara düşmesini sağlayabilirsiniz. Dikenlere de takılan madencileri durdurmak asıl amacınız olacaktır. Madenci sayısı git gide artacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al